Partnerské rituály

Na dálku

 


 

Dálkové partnerské rituály, jsou zde pro vás, abychom mohli společně celkově vyčistit, zharmonizovat či najít nový impuls na cestě partnerství. Následně dochází v životě k rovnováze ženy a muže, vyladění vaší Vnitřní ženy a Vnitřního muže a sladění prvků jin-jang energie.

V konstelacích pracuji díky Akáši na dálku. Při Akášickém léčení dochází ke kompletnímu vyladění, karmické očistě, očistě čakrového systému, vztahových napětí atd…

 

Dálková konstelace-partnerské rituály

Při dálkovém procesu, který trvá cca 60 minut, není potřeba být online připojen na netu. Jedná o dálkové působení (podobné meditaci). 

Tím, že pracuji hlavně energeticky, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. Zde postavím vztahovou a situační konstelaci a vynoří se vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, já se na dálku naladím na vše potřebné. Proces trvá asi hodinu, ideálně v čase (aktuálně dopoledne od 8:30 nebo pak večer od 20:30h.)

Poté klientům během 1-2 dnů napíši v e-mailu podrobný záznam včetně výkladu karet a dalšího doporučení. Pokud jsou nějaké dotazy, pak lze následně udělat konzultaci e-mailem, krátce telefonicky nebo ještě doladit osobně přes Skype. 

 

Příprava na Dálkovou konstelaci

Potřebuji předem znát jméno(a) (stačí křestní) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci skrz Akášu postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejme tedy své tělo a dopřejme jemu klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

 

Cena Dálkové konstelace

1100 Kč 

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz