Očista prostor 

Na dálku

 

Nabízím také vyčištění vašich prostor od těžkých energií pro zdravé bydlení či nastěhování do nového. Na dálku lze očistit bytový i nebytový objekt, dům, byt, pozemek, zahrada, obchod aj. Posléze můžete vnímat změnu ovzduší, svobodné uvolněné dýchání, celkovou harmonizaci spojenou s daným prostorem i další rozvoj a pokrok ve vašem životě. 

Pro dostupné energetické napojení na objekt potřebuji předem informaci o jeho adrese, alespoň přibližně. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu. 

Proces trvá asi hodinu, ideálně v čase (aktuálně dopoledne od 8:30 nebo pak večer od 20:30h.) Díky napojení a vhledům skrz Akášu mohou být odhaleny a uvolněny příčiny spojené s problémy s daným objektem, uvolní se tak karma (minulost prostoru-budovy).

Po očištění během 1-2 dnů klientům napíši v e-mailu záznam včetně výkladu karet a dalšího doporučení. Pokud jsou nějaké dotazy, pak lze následně udělat konzultaci e-mailem, krátce telefonicky nebo ještě doladit osobně přes Skype. 

 

 

Cena očisty prostor na dálku

1000 Kč

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz