NUMEROLOGIE NA ROK 2018

Celý článek: ZDE

Numerologie

 

Numerologie je prapůvodní učení o významu čísel našeho data narození a tím také o tom, jak lépe pochopit sebe i druhé. Jeho zakladatelem je Pythagoras, který určil každému číslu jeho kvalitu a vypracoval systém, s nímž pracujeme dosud. Toho umění bylo známo již v Babylóně, Egyptě, Indii a Číně. Numerologie nám dává možnost každému jednotlivému číslu našeho data narození dodat individuální hodnotu, vlastní emoční kvalitu a energii a to nám umožňuje ocenit a poznat naši osobnost a odpovědět si na otázku „Kdo jsme?“. Poskytuje nám informace o našich silných a slabých stránkách a o tom, jak je nejlépe zvládnou a využít. Také nás vede k tomu, abychom byli ke svým slabým stránkám tolerantnější, protože jsme je dostali právě s ohledem na svou životní pouť. Srovnání s čísly v datu narození jiných lidí nám pomůže nalézt to, co nás spojuje, i to, v čem jsme jiní.

Numerologie vám odpoví na otázku, kde a proč rozdíly mezi lidmi vůbec existují. Schopnosti nebo neschopnosti nevypovídají vůbec nic o dobrém nebo špatném charakteru člověka, ale pouze o tom, že každý přišel na svět s rozdílnými kvalitami.

Datum narození obsahuje informace o našem charakteru a životní cestě, kterou jsme si zvolili. Je to jako okno do nám neviditelného, ale přece reálného světa. Numerologie je jedním z pomocníků, které jsme si přivedli na tento svět a je jen na každém z nás, zda této pomoci využije a zda otevře pro sebe i jiné dveře vedoucí k většímu porozumění a vědění.

Numerologii se věnuji od roku 2004 a kombinuji ji spolu s tarotem, tuto lze označit za Tarotovou numerologii.

Proč tarot a numerologie?

Symbolika čísel tarotových karet napomáhá hlubšímu pochopení potřeb nitra člověka i vztahu. Tarot je zrcadlem naší duše.

Na svět přichází každá duše se svým vnitřním plánem, úkoly a s vědomým záměrem. Do života nám přitom vstupují lidé, kteří nás mají něco naučit, abychom pochopili, proč tady jsme, přes prožitek a nástrahy (zkoušky) života získáváme zkušenosti a zrajeme. Nevědomost není naším trestem, pouze nás upozorňuje na nutnost rozšíření svého vědomí. Být si vědom tady a teď a přijímat vše, co přichází. Naše duše si záměrně a vědomě volí své rodiče, poměry i místo svého působení.

Numerologie a tarot nám mohou pomoci na cestě sebepoznání, hledání zapomenutého poslání naší duše. Jednotlivé archetypy na tarotových kartách (symbolech) jsou zde prostředníkem k navázání kontaktu s naším vnitřním vedením – nitrem, duší, skutečným či vyšším Já.

Tarot je prastarým systémem moudrosti a pomáhá nám pochopit sebe sama, slouží tedy pro náš osobní růst vývoje a rozvoj naší lidské podstaty. V podobě symbolických obrazů nabízí vnitřní vhled, poskytuje nám cenné informace o našich silných stránkách i slabých místech. Tarot obsahuje obrazy veškerých lidských prožitků a zkušeností, tedy tím, s čím se člověk na životní pouti setkává, co řídí jeho kroky, naznačuje také možné nástrahy i odměny. Existuje mnoho podání tarotu, neboť je mnoho úrovní pochopení.

 

Cena za numerologický rozbor

  • váš současný aktuální roční/měsíční rozbor (pro jednu osobu).... 450 Kč
  • partnerský rozbor...... 900 Kč
  • skupinový rozbor (např. rodina či firma).... 900 Kč
  • kompletní rozbor celoživotní (pro jednu osobu)....1000 Kč
  • kompletní rozbor celoživotní (pro jednu osobu + jeho vztah v rámci rodiny-skupina nebo firma)…. 1100 Kč

  • rozbor či výběr vhodného jména, příjmení, názvu.... 450 Kč
  • rozbor či výběr vhodného data termínu sňatku, podepsání smlouvy atd..... 450 Kč

Pokud máte zájem o službu, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz

  

Prosím v objednávce uveďte vaše jméno, příjmení, datum narození (případně místo a čas, pokud znáte). Časová délka numerologického zpracování je individuální (dle momentální vytíženosti, cca 14 dní-měsíc), budete předem informováni. Údaje k platbě vám budou zaslány na email.