Cyklus ženy je darem

- prožitkový harmonizační seminář pro ženu

 

Já Žena 

 Probuzení ženské síly a ukotvení vnitřní síly ženy díky spojení s Matkou Zemí

 

Cítíte, že potřebujete obnovit svou ženskou energii? Vrátit se ke své přirozenosti a znovu přijmout ženskou roli, najít radost, štěstí, uzdravit vztah k sobě i druhým, rozvinout kreativní potenciál? Tato harmonizace přináší požehnání vaší vnitřní bohyně a navrací do vašeho života posvátnost a úctu k sobě samé i  k druhým ženám. Spojuje nás s obrovskou vnitřní silou a moudrostí žen.

Jedná se o práci s léčivou energií na dálku. Dochází k vašemu spojení se svou duší, vaší podstatou, proč jste tady a kam směřujete. Bude požádáno o čištění bloků vaší ženské rodové linie, o probuzení vaší Vnitřní ženy a spojení s vaší Vnitřní Bohyní. 

Při harmonizaci pracuji skrz Světlo a lásku, světelné bytosti, Bohyně, Matku Zemi a další. Používám také energeticky nabité kameny (minerály), aromaesence či automatickou kresbu. Během procesu či následně dochází k prosvětlení vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker, někde i uvolnění témat, která je potřeba aktuálně řešit a podpořit tak vaše vlastní další životní kroky. Součástí je také energetické očištění vaší aury a prostoru ve kterém se nacházíte, mohou být zodpovězeny určité dotazy, předány vzkazy a poselství z andělských či jiných karet či automatického písma.

Dálková harmonizace

Při dálkovém procesu, který trvá cca 60 minut, není potřeba být online připojen na netu. Jedná o dálkové působení (podobné meditaci). 

Tím, že pracuji hlavně energeticky, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. Zde se vynoří vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, já se na dálku naladím na vše potřebné. Proces trvá asi hodinu, ideálně v čase (aktuálně dopoledne od 8:30 nebo pak večer od 20:30h.)

Poté klientům během 1-2 dnů napíši v e-mailu podrobný záznam včetně výkladu karet a dalšího doporučení. Pokud jsou nějaké dotazy, pak lze následně udělat konzultaci e-mailem, krátce telefonicky nebo ještě doladit osobně přes Skype. 

Co se děje při působení na dálku?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte harmonizační energii, která je vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou nám v danou chvíli k dispozici. Můžeme vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží, přitom vždy je důležitá následná podpora příjmu čisté vody a koupele v mořské soli, aby vše mohlo volně odejít pryč z naší aury.

Dálkový přenos léčivé energie je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než v rámci přímého kontaktu. Každý jedinec, který se účastní, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky. Proces trvá zhruba necelou hodinu, avšak působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení našeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker a našich oblastí, která zrovna potřebujeme řešit a podpořit tak své další životní kroky.

Příprava 

Potřebuji předem znát jméno(a) (stačí křestní) a vaše datum narození. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište mi je předem do e-mailu.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejme tedy své tělo a dopřejme jemu klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

Cena harmonizace Já Žena

1100 Kč

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz