Harmonizace v mandale

(či v pentagramu)

Na dálku

 

Harmonizace v mandale je energetické léčení na dálku, kterou nabízím individuálně pro osobní celkovou harmonizaci. Podobá se dálkové světelné meditaci, ale zde pracuji na dálku pouze s jednotlivcem, který potřebuje energeticky podpořit v nejrůznějších životních oblastech. Např. podpora osobního rozvoje, harmonizace zdraví, vztahů, partnerství, práce, finanční hojnost, duchovní rozvoj atd. 

Co je mandala?

Mandala znamená kruh či kolo a můžeme ji nacházet od pradávna téměř všude. Je označována za obrazec posvátné geometrie a symbol jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Má vysokou schopnost rovnováhy díky propojení tvaru a barvy. Tvar představuje mužskou energii a barva naopak ženskou energii. To vše dohromady tvoří ucelený prvek, který nás dokáže celkově zharmonizovat na všech úrovních a působí rovněž v té nevědomé. Mandaly se mohou svým užitím velmi lišit také tvarově, kromě klasického kruhu známe takzvané jantry–kruhy ve čtverci, které mají svůj specifický význam. Mandala vyjadřuje střed vnitřního já, vyjádření pocitů, naladění mysli či člověka. Může fungovat výborně jako zářič, čistič a harmonizátor člověka či prostoru. Mandaly také pomáhají v navození meditace a koncentrace mysli.

 

Jak to probíhá?

Potřebuji předem znát vaše jméno (stačí křestní), datum narození a oblasti, které chcete vyčistit, pozvednout a zharmonizovat. Pokud máte nějaké konkrétní otázky, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu.

Po vašem zadání připravím pro vás energetickou mandalu, která je vytvořena intuitivně na míru dle daných energií. Používám k tomu předem očištěné a energeticky nabité kameny, minerály, esence, svíčky, andělské karty a další rituální předměty. Dochází ke spojení více harmonizačních prvků, např. posvátná geometrie, jin-jang, krystaloterapie, andělská terapie, energie Ježíše Krista a Panny Marie a další.

Další z možností je vytvoření pentagramu, který v sobě spojuje prvky dávné čínské filozofie jin-jang a tradičního principu pěti elementů (Dřevo, Oheň, Země, Kov, Voda). Tyto prvky jsou u vás během působení zharmonizovány.

Celé vaše zadání je umístěno do této nádherné mandaly či pentagramu a působí na dálku přímo k vám, vy jen odpočíváte a volně přijímáte energii, nerušeni v klidu svého domova. Jste na dálku spojeni s touto mandalou, jakoby jste leželi uvnitř ní.

Doba trvání:

Doba této dálkové energetické harmonizace v mandale je cca 60 minut. Probíhá většinou večer po 20. hodině. Na vhodném termínu a čase se domluvíme předem v e-mailu. Následující den zašlu fotografii této na míru pro vás vytvořené mandaly, která vás poté může "vyrovnávat" ještě další dny. Zašlu vám také andělské vzkazy či krátký výklad z karet, který přichází během procesu.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejme tedy své tělo a dopřejme jemu klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

 

Doporučení a příprava:

Vyslovte mentálně: "Prosím předem žádám o klid během působení, žádám o ideální harmonizaci svého těla i duše"Můžete si také sami doplnit záměr, co konkrétně potřebujete v životě právě podpořit či zpracovat, uvolnit. Zapalte si svíčku (nebo i vonnou tyčinku), pusťte příjemnou relaxační či meditační hudbu (bez mluveného slova), najděte si vhodné, klidné a pohodné místo buď vsedě či vleže, nekřížíme přitom ruce ani nohy. Pro lepší příjem energie je dobré mít dlaně obráceny směrem nahoru, zavřete si oči a nechte se sami vést svými pocity k přirozenému uvolnění. Předem nic neočekávejte,  jen nechejte vše během meditace volně a přirozeně plynout.

 

Co se děje při působení energie na dálku?

"Zjednodušeně" odpočíváte a přijímáte harmonizační energii, která je vám zprostředkována díky Světelným bytostem a dalším vesmírným energiím, které jsou nám v danou chvíli k dispozici. Můžeme vnímat uvolnění nejrůznějších bloků a obtíží, přitom vždy je důležitá následná podpora příjmu čisté vody a koupele v mořské soli, aby vše mohlo volně odejít pryč z naší aury.

Dálkový přenos léčivé energie je často vnímán jako intenzivní a déle působící, než v rámci přímého kontaktu. Každý jedinec, který se účastní, si může sám doma v klidu vytvořit pro sebe vhodné a ničím nerušené podmínky. Proces trvá zhruba necelou hodinu, avšak působení a účinek harmonizační energie je možné vnímat ještě následující dny. Každý dostává v léčebném procesu přesně to, co v danou chvíli potřebuje a nakolik je schopen toto přijmout. Dochází k prosvětlení našeho vědomí, očištění aury, harmonizaci čaker a našich oblastí, která zrovna potřebujeme řešit a podpořit tak své další životní kroky.

Co lze vnímat?

Energie proudí většinou ve vlnách. Člověk, který přijímá, to nějakým způsobem vnímá – cítí např. teplo, chlad, mravenčení, brnění, vnímá přítomnost duchovních bytostí (andělů), barvy, přijímá vize, myšlenky, poselství, informace, sdělení, vnímá třeba i nějaké obrazce či pocítí určité změny v těle či v psychice… Každý má svou vlastní zkušenost a každý vnímá něco jiného a v jiné intenzitě. Může Vás i přepadnout spánek, i to je v pořádku. Škála zážitků je různorodá a individuální.

   

                                                                

  

Cena Harmonizace v mandale

1100 Kč 

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz