Cestou sebelásky

 

Jak posílit sebelásku ve svém životě? Co nám v tom brání? Proč je tak důležitá?  

Někdo sebelásku spojuje se sobectvím a domýšlivostí, ale v podstatě zdravá sebeláska je spojena s vědomím sebe sama, sebeúctou a sebepřijetím. Slovo sebe-láska se dělí a dvě části, na lásku k sobě a uvědomění si sama sebe s láskou. Sebeláska je základem pro všechny vztahy, ale nejdříve je potřeba najít zdravý vztah k sobě, abychom mohli mít rádi i ty druhé kolem. Čím více lásky dáme sami sobě, tím méně ji pak budeme vyžadovat od druhých. 

Dálková individuální konstelace skrz Akášu zaměřená na posílení vaší sebelásky ve spojení s přijetím sebe sama, sebeúctou a odstraněním bloků. Jedná se o práci s léčivou energií na dálku. Dochází k vašemu spojení se svou duší, vaší podstatou, proč jste tady a kam směřujete.

Dálková harmonizace

Při dálkovém procesu, který trvá cca 60 minut, není potřeba být online připojen na netu. Jedná o dálkové působení (podobné meditaci). 

Tím, že pracuji hlavně energeticky, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. Zde se vynoří vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, já se na dálku naladím na vše potřebné. Proces trvá asi hodinu, ideálně v čase (aktuálně dopoledne od 8:30 nebo pak večer od 20:30h.)

Poté klientům během 1-2 dnů napíši v e-mailu podrobný záznam včetně výkladu karet a dalšího doporučení. Pokud jsou nějaké dotazy, pak lze následně udělat konzultaci e-mailem, krátce telefonicky nebo ještě doladit osobně přes Skype. 

 

Příprava

Potřebuji předem znát jméno(a) (stačí křestní) a vaše datum narození. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejme tedy své tělo a dopřejme jemu klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

Cena terapie Cestou sebelásky

1100 Kč

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz