Andělská terapie

Na dálku

Toto terapie je harmonizací duše i těla (psychických i fyzických obtíží), je cestou sebepoznání a řešením jakékoliv problematiky z vaší přítomnosti (či minulosti), vztahů, rodiny, zdraví, práce, soukromí apod. Každá terapie je vedena zcela intuitivně a pomůže vám vědomě najít směr na vlastní životní cestě. 

Každá andělská terapie je vedena prostřednictvím intuice, obrazů, vhledů i díky napojení do Akáši. Toto vše za přítomnosti Světelných bytostí a průvodců jako jsou Andělé, Archandělé, energie Ježíše Krista či Lemurské léčivé energie. Vše probíhá dle momentálního stavu energetických vibrací, duchovního rozvoje duše a životní situace klienta.

Nikdy dopředu nevím, co vše se bude zpracovávat a tedy není možné odhadnout, jakou dobu bude potřeba věnovat na celkovou léčbu pomocí léčivého světla andělských bytostí. Informace přicházejí až po naladění na zúčastněné a napojení na duchovní vesmírný zdroj. Jsem zprostředkovatel mezi Vesmírným zdrojem a klientem.

Bytosti Světla nás učí přijímat a dávat sobě i druhým ze srdce, odpouštět, vnímat, cítit a prožívat. Léčí nás díky harmonii na všech rovinách našich těl-ve všech vrstvách aury. Mohou nám přinést i docela silné prožitky v obrazech, pocitech, ale i v jasných sděleních, jak v nějaké situaci, kterou momentálně v životě řešíme dořešit, nebo jak dále postupovat. Velice často dochází k pochopení a přijmutí, co a proč se nám děje právě to či ono. Uvědomění si situací, na které jsme nahlíželi pouze z lidského úhlu pohledu, že mají pro nás hluboký duchovní význam. Po dálkovém procesu můžete vnímat lehkost, uvolnění, s pocity klidu a radosti a s otevřeným srdcem, ukotvení tady a teď v přítomném okamžiku. 

Při terapii dochází ke kompletnímu vyladění, doplnění energie, pročištění čaker, odstranění hrubých bloků a zharmonizování na všech úrovních aury, karmické očistě, vztahových napětí atd…Pracuji zejména na dálku.

Dálkové léčení

Při dálkovém procesu, který trvá cca 60 minut, není potřeba být online připojen na netu. Jedná o dálkové působení (podobné meditaci). 

Tím, že pracuji hlavně energeticky, je potřeba vytvořit zcela klidové podmínky pro napojení. Zde postavím vztahovou a situační konstelaci a vynoří se vše, co je potřeba a dovoleno uvolnit, odstranit. Vypadá to jako dálková meditace, kdy během hodiny v klidu odpočíváte a jen volně přijímáte co přichází, já se na dálku naladím na vše potřebné. Proces trvá asi hodinu, ideálně v čase (aktuálně dopoledne od 8:30 nebo pak večer od 20:30h.)

Poté klientům během 1-2 dnů napíši v e-mailu podrobný záznam včetně výkladu karet a dalšího doporučení. Pokud jsou nějaké dotazy, pak lze následně udělat konzultaci e-mailem, krátce telefonicky nebo ještě doladit osobně přes Skype. 

 

Příprava na Andělskou terapii

Potřebuji předem znát jméno(a) (stačí křestní) a data narození účastníků, které chcete v konstelaci - andělské terapii postavit. Pokud máte nějaké konkrétní otázky nebo oblasti, na které se mám zaměřit, napište je předem do e-mailu.

Je dobré, aby klient předem terapie nic neočekával, každý jedinec je na určitém stupni vývoje a může mít své vlastní prožitky odlišné od ostatních. Každá terapie sebou může přinést ještě očistný proces, trvající zhruba týden až 3 týdny, se kterým se uvolní z těla či naší psychiky nashromážděné toxiny a přebytečné emoce, a dochází k doladění na všech rovinách vlastní existence. Poslouchejme tedy své tělo a dopřejme jemu klid, odpočinek s dostatkem spánku a tekutin.

Klientům následně po terapii nabízím na doladění situace ještě další podpůrný postup a výběr z řady harmonizačních produktů, které individuálně každému na míru vytestuji.

 

Cena Andělská terapie

Na dálku: …... 1100 Kč

Osobně: …… 1100 Kč (v ceně Andělská svíčka)      

Pokud máte zájem o terapii, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz