Já Žena

- obnova a ukotvení ženské síly

Cyklus ženy je darem

 

-prožitkový harmonizační seminář pro ženu

 

My jako ženy plyneme v cyklech. Každý měsíc procházíme různými fázemi a bereme na sebe mnoho podob ženy-Vnitřní bohyně. Jedny jsou laskavé a něžné, druhé tajemné a magické, další tiché a moudré. Žena během svého života i menstruačního cyklu potkává čtyři důležité aspekty Luny, které jí přinášejí odlišné dary, talenty a schopnosti. Tyto aspekty se opakují každý měsíc a provázejí nás životem.

V rámci semináře se seznámíte s fázemi Vašeho cyklu a přes prožitek potkáte Vaše vnitřní podoby - archetypy, které Vám mohou pomoci přijmout Vás samotné, přijmout také vlastní menstruační cyklus jako dar a zdroj Vaší síly a jedinečnosti. Je zde znázorněno také, jakým způsobem pracovat s měsíčními hodinami v běžném životě. Prohloubí se Vám důvěra v sebe sama, ve vlastní tělo, instinkt a své ženství, zbavíte se omezení, bloků a strachů. V každé z nás je ukrytá hluboká moudrost, schopnost léčit a uzdravit se.

Prožitkový harmonizační seminář probíhá individuálně s jednotlivcem, součástí je také konstelace, léčivá meditace, skripta a certifikát. Navíc získáte energetickou svíčku a sadu harmonizačních kartiček "Žena v cyklu" pro vlastní práci. 

Tento seminář je vhodný pro každou ženu, která chce vědomě uchopit svůj život, porozumět sobě, okolí i odstranit nejrůznější bloky v oblasti ženství. Pokud již máte předchozí zkušenosti s energií - zasvěcení např. Reiki, je to pro vás výhodou. 

 

 Seminářem provází terapeutka a Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková.

Tento seminář, zasvěcení nabízím i pro jednotlivce. Seminář lze absolvovat osobně či na dálku. 
Pokud máte zájem, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz, termín vybereme individuálně.
 
 

Cena semináře Cyklus ženy je darem

Osobní kurz: teorie, léčivá meditace, skripta, certifikát, energetická svíčka a harmonizační karty "Žena v cyklu": 1 300 Kč

Dálkový kurz: dálkové léčení, skripta, certifikát, energetická svíčka a harmonizační karty: 1 100 Kč