Paprsky Archandělů

 

Zasvěcení do energie Paprsky Archandělů nabízí možnost mnohem intenzivního spojení se světelnými bytostmi sedmi Archandělů a jejich léčebnými paprsky.

Získáme tak přímé spojení s každým jednotlivým Archandělem a tím také možnost intenzivnějšího kontaktu v rámci použití těchto mocných paprsků vesmírného spektra.

Toto andělské zasvěcení nás připojí k našemu vlastnímu osobnímu průvodci či andělovi, vyčistí a pozvedne naše energetické vibrace. To může urychlovat naše vlastní léčitelské schopnosti a komunikaci s anděly. Jak už víme, Nanebevzatí Mistři, Andělé i Archandělé nám pomáhají při léčení ve všech oblastech našeho života. Pokud jej o to požádáme, přinášejí nám neskutečnou pomoc. Tato posila nám pomůže uvolnit strach, stejně jako další negativní nízké emoce, které nám brání ve využití našeho skutečného potenciálu. Pomáhají nám rozpoznat a dodat lásku, odvahu, vnitřní spokojenost a stát se plně celistvými. Tímto zasvěcením získáme: 

  • Spojení s vyššími úrovněmi a božským bytím
  • Zvládnutí každodenního života
  • Integrace vibrací do těla a spojení se Zemí (zemskou energií)

Účelem andělských zasvěcení je napojení na léčivé světlo andělů. Jejich energie můžeme využívat při léčení, čištění, vyvažování a celkovou harmonizaci, a to nejen na tělech fyzických, ale i jemnohmotných (čaker), při čištění naší aury, odvádění přivtělených duší, ke spojení s vyššími oblastmi andělského vědomí.

Stejně tak, jako naše sluneční světlo procházející hranolem se rozkládá do sedmi barev duhy, tak i kosmické světlo se na svém sestupu od obrovských sluncí od center spirální mlhoviny až ke sluncím s jejich planetami, rozkládá v sedm hlavních paprsků. Těchto sedm hlavních paprsků vyživuje veškerý život s jeho specifickými čistými silami a vlastnostmi. Rozpoznání těchto sedmi paprsků a jejich používání tvoří nejdůležitější nástroj pro práci na duchovní cestě při proměňování záporných poměrů na Zemi, také pro naši vlastní očistu a duchovní růst.

  • První paprsek - archanděl Uriel
  • Druhý paprsek - archanděl Gabriel
  • Třetí paprsek - archanděl Jofiel
  • Čtvrtý paprsek - archanděl Rafael
  • Pátý paprsek - archanděl Michael
  • Šestý paprsek - archanděl Raziel
  • Sedmý paprsek - archanděl Zadkiel 

 

Jedná se o silné energie, proto předpokladem pro zasvěcení jsou předchozí energie - Andělské léčení nebo Andělské Reiki, případně Reiki I., II. stupně. Součástí semináře je očištění, andělská meditace, zasvěcení do léčivé energie – Paprsky Archandělů a předání andělských vzkazů pro vás. Každý účastník získává podrobná skripta a certifikát o absolvování semináře (zasvěcení).

Zasvěcení provádí Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková.

Tento seminář, zasvěcení nabízím i pro jednotlivce.
Pokud máte zájem, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz, termín vybereme individuálně.

 Cena seminář Paprsky Archandělů:

Osobní kurz, teorie, praxe, očistná andělská meditace, zasvěcení, certifikát, skripta a andělská svíčka: 1 400 Kč 

Seminář s dálkovým zasvěcením, dálková očistná meditace, certifikát a skripta: 1 200 Kč