Andělské Reiki II.

 

Navazující kurz Andělské Reiki II. se zaměřuje na prohloubení Andělského léčení I. a na léčení na vyšší úrovni. Zároveň je tento kurz vhodný na prohloubení technik klasické Usui Reiki II. stupně. V rámci tohoto kurzu se naučíte nový Andělský symbol Reiki, pomocí kterého budete schopni léčit nejen tělo, ale i vztahy a životní situace. Získáte tipy na andělské meditace, jak uvolnit a odvádět přivtělené či zbloudilé duše nahoru ke Světlu, jak čistit obytné prostory, nabíjení a užití vody a minerálů. Seznámíte se s energiemi 7 paprsků Světla a naučíte se používat Fialový plamen, léčení vlastní aury, něco o zákonech páté dimenze (5D), o automatickém psaní, kresbě, což pomáhá získat další informace z duchovního světa.

Součástí semináře je očištění, andělská meditace, zasvěcení do léčivých energií - Andělské Reiki a předání andělských vzkazů pro vás. Každý účastník získává podrobná skripta a certifikát o absolvování semináře (zasvěcení).


 Semináře lze absolvovat jak individuálně osobně, tak zasvěcení probíhá dálkově.

Osobní kurz trvá zhruba 2-3h.

Tento seminář, zasvěcení nabízím i pro jednotlivce. 

K zasvěcení do energií Andělské Reiki II.  je vhodné předchozí absolvování Andělského léčení I. Pokud již máte zasvěcení např. Reiki I. a případně II. stupně Reiki, je to pro vás výhodou.

Zasvěcení provádí Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková.

Pokud máte zájem, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz, termín vybereme individuálně.

Z důvodu vstřebání léčivých energií a zajištění potřebné délky očistného procesu, doporučuji mezi jednotlivými kurzy (zasvěcením) udělat pauzu alespoň 21 dní.

 


  Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a případně pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím meilu.


 Cena seminář Andělské Reiki:

Osobní kurz: obsahuje teorii, podrobný manuál, zasvěcení do léčivé energie + předání Věčného andělského světla, předání andělských vzkazů a certifikát. Cena kurzu 1 200 Kč.

Dálkový kurz: obsahuje dálkové zasvěcení do léčivé energie + předání Věčného andělského světla, předání andělských vzkazů, podrobný manuál a certifikát zasláním na mail nebo poštou (poštovné +150 Kč). Cena kurzu 1 000 Kč.

 

Můžete také využít možnost absolvovat oba kurzy „Andělské léčení I.“ a „Andělské Reiki II.“ za zvýhodněnou cenu 2 200 Kč (dálkově 1 800 Kč).