Andělské Reiki - Mistrovský stupeň

 

Zasvěcení je vhodné pro Mistry - Učitele, kteří mají zájem učit a dále zasvěcovat do Andělského Reiki a Andělského léčení. Během semináře vám budou předány Mistrovské symboly a zasvěcovací techniky pro napojování na Duhový most a Vyšší sféry, Energetické čištění a Ochranné štíty.

Podmínka pro zasvěcení je předchozí absolvování:

  • Andělské léčení I.
  • Andělské Reiki II.

Bude vám předán certifikát k Mistrovským energiím a skripta se zasvěcovacími postupy a meditacemi.
Navýší se vaše energetické pole a zesílí schopnosti pro práci s Andělskou léčivou pomocí.


Seminář lze absolvovat jak individuálně osobně, tak zasvěcení probíhá dálkově.

Osobní kurz trvá zhruba 2-3h.

Zasvěcení provádí Mistr Reiki-Učitel Zuzana Světlana Galuszková.

Tento seminář, zasvěcení nabízím i pro jednotlivce.
Pokud máte zájem, napište mi na e-mail: info@oazaduse.cz, termín vybereme individuálně.

 


  Jak probíhá dálkový kurz se zasvěcením na dálku?

Zasvěcení do vysokovibračních léčivých energií je možné provést osobně a stejně tak kvalitně i na dálku. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je, že Mistr, který zasvěcuje, je připraven vysílat a druhý člověk se naladí na příjem. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak podobný rituál, jako u tradičního osobního zasvěcení. Často je tento dálkový přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu. Navíc každý jedinec, který o to požádá, si může doma v klidu vytvořit podmínky, aniž by se čehokoliv obával nebo byl rušen. Celý postup dálkového zasvěcení trvá cca 30-60 minut. Poté již každý jedinec pracuje sám s vedením vlastní intuice, duchovních průvodců a případně pracovních skript (manuálu). Vždy máte možnost další konzultace se mnou jako Mistrem a učitelem prostřednictvím meilu.


Cena seminář Andělské Reiki - Mistrovský stupeň:

Osobní kurz: obsahuje teorii, praxi, podrobný manuál, očistnou andělskou meditaci, zasvěcení do léčivé energie pro Mistry, předání andělských vzkazů a certifikát. Cena kurzu 1 500 Kč. 

Dálkový kurz: obsahuje očistnou andělskou dálkovou meditaci, dálkové zasvěcení do léčivé energie pro Mistry, předání andělských vzkazů, podrobný manuál a certifikát zasláním na mail nebo poštou (poštovné +150 Kč). Cena kurzu 1 500 Kč.