Oáza duše

Poradna, terapie a kurzy pro osobní duševní rozvoj

(osobně i na dálku)

Jmenuji se Zuzana a působím jako terapeutka a lektorka. Moje duchovní cesta začala v roce 2002 na kurzu Reiki I. stupně, kdy se ke mně dostaly první otázky a odpovědi kolem vesmírných zákonů. 15 letá praxe, neustálý vývoj a práce na sobě mě profesně přivádí k dalším otázkám a tématům. Prošla jsem si několika druhy terapeutických postupů, které jsem následně zahrnula do své praxe. Při své práci s klienty nyní pracuji zejména prostřednictvím léčivé energie Božího světla, světelných bytostí - Andělů, Archandělů, nové energie Ježíše Krista, Panny Marie a Matky Země (Gaia). Dále také s pomocí energetického systému Lemurských energií a vhledu do Akášických záznamů - Akášického léčení. V terapiích používám také andělské karty, automatickou kresbu a písmo, kyvadlo, diagnostiku čaker, pracuji pomocí terapeutických svíček, tělových svící, energetické aromaterapie Hanna Maria Therapy, nahlížím do čísel numerologie z data narození atd. Poradna Oáza duše vznikla v roce 2010.

Terapeutické sezení je harmonizací duše i těla (psychických i fyzických obtíží), je cestou sebepoznání a vyřešením jakékoliv problematiky z vaší přítomnosti (či minulosti), vztahů, rodiny, zdraví, práce, soukromí apod. Každé sezení je vedeno zcela intuitivně a pomůže vám vědomě najít směr na vaší životní cestě.

Dokáži se naladit na energie daného člověka, nalézt a rozklíčovat příčiny současných životních situací či obtíží. Tyto pak pomohu pochopit, přijmout a zpracovat tak, aby se již v budoucnu nemusely jemu opakovat. Podstata životní cesty je v uvědomění, proč se některé věci dějí. Nalézt příčiny a souvislosti, a tím získat možnost své problémy pojmenovat, začít je řešit a vědomě tak konečně žít život podle sebe.

Sezení (terapie) probíhají buď přímo osobně u mě v poradně, či na dálku přes Skype a email. Při dálkovém léčení formou meditace, které trvá cca hodinu, není potřeba být online na netu. Jedná o dálkové působení (podobné meditaci). Poté s klienty pracuji přes email případně Skype. Při dálkové terapii přímo přes Skype probíhá terapie on-line. Jedná se o videohovor zdarma v rámci sítě Skype.

Rodinné konstelace jsou metodou, která vytváří harmonii v rodinném systému. Jsou jednou z účinných metod, jak zpracovat svůj postoj k rodičům a předkům. Individuálně lze takto zharmonizovat nejen vztahy rodinné, ale i partnerské a pracovní.

Dále také nabízím Krystaloterapii (využití léčivé síly kamenů), Terapii tělovými svícemi, Reiki či Shamballa terapii, a to osobně na lehátku či dálkově.

Organizuji kurzy Reiki - tradiční systém Usui Shiki Ryoho, zasvěcení do Shambally, zasvěcení do Andělských energií a to pro zájemce i jednotlivce, kteří se chtějí v životě dále posunout, pomáhat sobě i druhým.

Od roku 2004 se zabývám Numerologií, která pomůže pochopit sebe sama i druhé kolem nás.

Již 5. rokem společně s vámi sdílím dálkové meditace.

Harmonizace v mandale je energetické léčení na dálku, kterou nabízím nově individuálně pro osobní celkovou harmonizaci.

Pro ženy je v nabídce prožitkový harmonizační seminář Cyklus ženy je darem.

Připravuji pro vás také další semináře a kurzy se zasvěcením. Pořádám přednášky a meditační setkání. Termíny kurzů a zasvěcení nevypisuji, pokud máte zájem, přihlaste se na e-mail, termín vybereme individuálně. 

Nabídka spolupráce
Máte vhodný prostor a rádi byste zde uskutečnili přednášku, seminář či pravidelné meditační setkání pro zájemce z vašeho okolí? Zejména okres Karviná, Ostrava a Frýdek-Místek. Ozvěte se mi prosím na e-mail, dohodneme vzájemně podmínky spolupráce. Děkuji a těším se na vás.
 

Ruční výroba, prodej a velkoobchod

autorských svíček

 

Spolu s manželem se podílíme na vlastní výrobě autorských svíček pod značkou "Svíčky z Ráje", které nabízíme k dalšímu prodeji. Do našich svíček je při výrobě vkládána světelná energie a záměr, jenž se po zapálení svíčky aktivuje, uvolňuje a posiluje dále v životě.

E-shop www.svickyzraje.cz

V našem e-shopu i v Obchůdku v Oáze si můžete vybrat a nakoupit z nabídky sortimentu různých druhů svíček, tělové a ušní svíce Spirit, přírodní minerální koupelové soli, relaxační a meditační hudbu na CD, energetickou aromaterapii Hanna Maria Therapy, harmonizační obrázky a  další. V nabídce máme také asi 30 druhů kamenů v surovém či opracovaném stavu (křišťály, růženíny, ametysty a další). Více informací: ZDE

Nakupte u nás a udělejte tím radost sobě či svým blízkým!